Strona główna img Ogłoszenia img samodzielny/a księgowy/a

samodzielny/a księgowy/a

2019-05-22, Kielce

Kancelaria Finansowo-Rachunkowa ZWOLAŃSKA

zatrudni do biura rachunkowego w Kielcach

Stanowisko: samodzielny/a księgowy/a

Miejsce pracy: Kielce, ul. Warszawska 31B

Zakres zadań:

- kontrola i dekretacja dowodów księgowych,

- prowadzenie ksiąg rachunkowych,

- prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów,

- prowadzenie ewidencji VAT,

- przygotowywanie deklaracji podatkowych,

- inne czynności związane z obsługą księgową i podatkową,

- utrzymywanie bieżących kontaktów z Urzędem Skarbowym oraz klientami Kancelarii.

Wymagania:

- ukończone studia o kierunku „Finanse i rachunkowość” lub ukończony kurs w Stowarzyszeniu Księgowych na poziomie co najmniej II stopnia (specjalista ds. rachunkowości),

- dobra znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości, podatku dochodowego i podatku VAT,

- przynajmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w przedmiotowym obszarze.

Oczekiwania:

- dobra znajomość obsługi komputera, w tym MS Office,

- odpowiedzialność, obowiązkowość, rzetelność, dokładność,

- zaangażowanie i chęć rozwoju zawodowego w obszarze rachunkowości,

- samodzielność oraz dobra organizacja pracy,

- wysoko rozwinięte umiejętności logicznego myślenia.

Oferujemy:

- interesującą i odpowiedzialną pracę w przyjaznym zespole,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i zaangażowania.

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: biuro@zwolanska.pl