Strona główna img Ogłoszenia img Samodzielna/y Księgowa/y

Samodzielna/y Księgowa/y

2019-08-22, Czermno Kolonia

2019-08-22 , Kielce

Praca w firmie produkcyjnej

Miejsce pracy: Czermno – Kolonia ul. Dworska 12, 26-260 Fałków   gmina Fałków powiat Konecki

Obowiązki na stanowisku  :

- księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych

- wprowadzanie danych do systemu Comrach ERP XL

 - realizowanie bieżących zadań z zakresu księgowości

- uzgadnianie kont, wyjaśnianie niezgodności

- kalkulacja zaliczek na podatki   – miesięczne i kwartalne

- sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji CIT, PIT oraz deklaracji VAT i JPK

-znajomość zasad rozliczania produkcji

- współpraca z klientem   i   wsparcie merytoryczne

Wymagania:

-  wykształcenie kierunkowe

-  dobra znajomość przepisów Ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych

-  praktyczna wiedza z zakresu prawa podatkowego

-  zdolności analityczne, dokładność i sumienność

-  znajomość obsługi komputera, w tym program Excel i Word

-  doświadczenie   w pracy w firmie produkcyjnej

-  doświadczenie w   obsłudze dowolnego   programu z grupy programów księgowych mile  widziane Comarch  Erp XL

Oferujemy:

- umowę o pracę

- możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia

- stabilne warunki zatrudnienia praca w godzinach 8-16

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:  rekrutacja@polstar.pl

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Polstar Doors spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.  ul. Dworska 12, 26-260 Czermno-Kolonia. , w celu realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych.”