search Wiedza współpraca wsparcie od 1907

MEDITRANS sp.zo.o.sp.k. z siedzibą w Kielcach

Stanowisko: Specjalista / Specjalistka ds. księgowości

Dane podstawowe:

  • Kielce
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Praca stacjonarna

(Starszy) Specjalista / Specjalistka ds. księgowości

Twój zakres obowiązków

  • sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,
  • dekretowanie i wprowadzanie dokumentów do rejestrów księgowych,
  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej i księgami pomocniczymi,
  • księgowanie wyciągów, przygotowywanie przelewów, monitorowanie i rozliczanie płatności,
  • księgowanie i wyliczanie rezerw
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, GUS, US)
  • uzgadnianie sald, wyjaśnianie nieprzypisanych wpłat, wyjaśnianie rozbieżności i kontakt z klientem,
  • sporządzanie raportów oraz analiz, zgodnych z potrzebami zarządu i kierownictwa,
  • udział w zamknięciach miesiąca, zamknięcia roku, audytach wewnętrznych i zewnętrznych,

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • znajomość obsługi modułów księgowych systemu SAP
  • doświadczenie w zakresie księgowości min. 3 lata
  • dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego (B2)
  • znajomość j. hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie co najmniej średnie kierunkowe
  • praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości oraz ustaw o VAT, CIT, JPK, PIT
  • mile widziany ukończony kurs na usługowe prowadzenie ksiąg

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę w pracy w kilkuosobowym zespole.
  • Praca z nowoczesnego biura zlokalizowanego w Kielcach.
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku.
  • Samodzielną pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość używania języka angielskiego w wewnętrznej komunikacji.
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Program Multisport.
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych.
  • Zapewnienie atrakcyjnego wynagrodzenia, które jest konkurencyjne na rynku pracy. System premiowy motywujący do osiągania celów i wyników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: ks@meditrans.pl

Prosimy o zawarcie w dokumentach klauzuli:

Zgodnie z art.6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Meditrans sp. z o.o.sp.k.. z siedzibą w Kielcach (25-108) przy ul. Podlasie 16c."

Meditrans sp. z o.o. sp. k.

Działamy na polskim rynku zaopatrzenia stomatologicznego od 1991 roku. Od 2022 roku staliśmy się częścią hiszpańskiego lidera rynku stomatologicznego – Proclinic Group.

Kompleksowo zaopatrujemy gabinety i kliniki stomatologiczne, pracownie protetyczne oraz sklepy i hurtownie stomatologiczne w Polsce oraz poza granicami kraju.