Strona główna img Aktualności img Jubileusz 60-lecia SKwP Oddziału Okręgowego w Kielcach

Jubileusz 60-lecia SKwP Oddziału Okręgowego w Kielcach

W dniu 21 września 2017 r. w pięknym budynku Filharmonii Świętokrzyskiej im. Oskara Kolberga w Kielcach odbyły się obchody 60-lecia działalności Oddziału Okręgowego w Kielcach połączone z Jubileuszem 110-lecia funkcjonowania Organizacji Księgowych na ziemiach polskich i corocznym świętem Dnia Księgowego. 

W spotkaniu uczestniczyły 144 osoby w tym: członkowie honorowi SKwP, członkowie zwyczajni, przedstawiciele członków wspierających, władze statutowe oraz zaproszeni goście.
Galę Jubileuszową prowadziła Pani Magdalena Sitek - dziennikarz Radia Kielce, która na wstępie przywitała wszystkich obecnych. Następnie zabrali głos Pani Halina Gąsior-Mikulska - prezes Zarządu Oddziału, Pan Ryszard Gorycki - sekretarz Zarządu Głównego SKwP oraz zaproszeni goście.

Pani prezes serdecznie powitała Pana Stanisława Brodzińskiego, jednego z założycieli naszego Oddziału. W imieniu Zarządu i pracowników Biura podziękowała, za osobisty wkład w utworzenie Oddziału oraz umacnianie jego roli. Wszyscy zebrani wyrazili uznanie poprzez owacje na stojąco. 
Uroczystość była okazją do podziękowania członkom i pracownikom Biura za zaangażowanie i wkład pracy na rzecz organizacji. Srebrnymi i złotymi odznaczeniami „Zasłużony w rozwoju Stowarzyszenia Księgowych w Polsce" uhonorowano 17 członków zwyczajnych Oddziału. 
Szczególną odznakę złotą z diamentem „Zasłużony w rozwoju Stowarzyszenia Księgowych w Polsce" wręczono członkowi honorowemu Panu Piotrowi Nawrockiemu, przyznaną w podziękowaniu za ogromne i długoletnie zaangażowanie w działalność Oddziału.. 

Wręczono również dyplom - Sygnatariusza Kodeksu zawodowej etyki w rachunkowości oraz przyjęto przyrzeczenie dyplomowanego księgowego.
Sekretarz Zarządu Głównego Pan Ryszard Gorycki, złożył na ręce Pani Prezes najserdeczniejsze gratulacje, wyrazy uznania oraz podziękowania dla władz, działaczy, pracowników i członków za dokonania Oddziału. Jako niespodziankę przywiózł nadane przez Zarząd Główny honorowe wyróżnienie „Złoty Laur Jubileuszowy": 

Po części oficjalnej zebrani wysłuchali koncertu symfonicznego zespołu Omega pt. "Perełki muzyki klasycznej i popularnej." 
Uroczystości zakończyły się wspólnym bankietem, na którym nie zabrakło jubileuszowego tortu. Całe spotkanie upłynęło w miłej i przyjaznej atmosferze.}
© 2019 Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Kielcach. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka plików cookies | Regulamin Polityka RODO