Strona główna img Aktualności img III edycja konkursu Księgowi Przyszłości

III edycja konkursu Księgowi Przyszłości

1 marca 2018 r. rusza III edycja konkursu Księgowi Przyszłości

Księgowi Przyszłości to ogólnopolski, drużynowy konkursu wiedzy o rachunkowości. W czerwcu tego roku poznamy laureatów trzeciej jego edycji i nie będą to tylko księgowi. Kadry i płace, podobnie jak księgowość, stanowią nieodłączne elementy rozwoju przedsiębiorstw – małych i dużych, dlatego organizatorzy konkursu stworzyli nową kategorię właśnie dla specjalistów z tego obszaru.

Organizatorami konkursu są Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oraz Soneta sp. z o.o., producent oprogramowania enova365. Zapraszamy do udziału! więcej na www.ksiegowiprzyszlosci.pl

Celem konkursu jest  promocja zawodu księgowego, walka z negatywnym stereotypem z nim związanym oraz wspieranie profesjonalistów z branży.

Uczestnicy konkursu w kategorii uczniowskiej musieli odpowiedzieć na pytania z zakresu rachunkowości, etyki oraz znajomości nowoczesnego oprogramowania księgowego.

 

 

 

}
© 2019 Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Kielcach. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka plików cookies | Regulamin Polityka RODO