Strona główna img Aktualności img I Ogólnopolski Kongres Biur Rachunkowych

I Ogólnopolski Kongres Biur Rachunkowych

Szanowni Państwo,

 

OSTATNIE DNI REJESTRACJI

 

I Ogólnopolski Kongres Biur Rachunkowych KIELCE 2018, pod honorowym patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, odbędzie się w dniach 22-23 listopada 2018 r. w Centrum Kongresowym Targi Kielce. Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Targi Kielce, EPSA BPO SA oraz Sage zapraszają do udziału pracowników i właścicieli biur rachunkowych, księgowych i dostawców usług finansowych.

 

 Swój udział w pierwszej tego typu w Polsce, unikatowej platformie wymiany wiedzy, doświadczeń  i usług zapowiedziało  wielu znaczących postaci branży rachunkowej oraz finansowej, którzy spotkają się na I OKBR KIELCE 2018, aby pogłębić wzajemne relacje oraz wspólnie debatować nad przyszłością sektora małych i średnich firm. 


Uczestnicy wezmą udział w prelekcjach, warsztatach oraz panelach dyskusyjnych, na których będą poruszane tematy, dotyczące zarządzania kosztami, sposobów sprzedaży usług, zmian w przepisach oraz doboru klientów w celu zwiększenia przychodów. Wysoką jakość poszczególnych bloków potwierdza wybór ekspertów. Wśród nich znaleźli się m.in.: podsekretarze stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii – Mariusz Haładyj i Tadeusz Kościński, a także Łukasz Mazur – współzałożyciel ECDP, prelegent największych konferencji gospodarczych w Polsce, w tym Forum Ekonomicznego w Krynicy, Jerzy Koniecki – wiceprezes Zarządu Głównego Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, Wiktor Doktór – prezes Fundacji ProProgressio, dr Mieczysław Groszek – prezes Fundacji Polska Bezgotówkowa, Piotr Ciski – dyrektor zarządzający Sage w Polsce.
Dzięki wystąpieniom przedstawicieli instytucji państwowych oraz  ponad 30 specjalistów rachunkowości i finansów, a także możliwości bezpośrednich rozmów z nimi, każdy z uczestników będzie mógł uzyskać ważne dla siebie informacje.
Głównym partnerem merytorycznym wydarzenia jest Stowarzyszenie Księgowych w Polsce – najstarsza i największa polska organizacja zrzeszająca osoby związane zawodowo z rachunkowością i finansami. 


Ogólnopolski Kongres Biur Rachunkowych to pierwsza tak szeroka inicjatywa spotkań branży finansowej i rachunkowej. 

 

 

Koszt udziału w spotkaniu dla członków Stowarzyszenia wynosi 499 zł brutto, dla pozostałych uczestników 599 zł. Cena zawiera: udział we wszystkich prelekcjach i warsztatach, przerwy kawowe, lunche, udział w bankiecie.

 

Cena specjalna dla biur uczestniczących w IV Forum Finanse i Podatki dla Przedsiębiorców tylko 99 zł. brutto

Warunkiem skorzystania z promocji jest dokonanie rejestracji na stronie www.okbr.targikielce.pl w terminie do 11.11.2018r. oraz wpisanie w komentarzu kodu promocji: IV FORUM PODATKI

 

Więcej  szczegółów znajduje się na stronie internetowej   https://okbr.pl/

 


Informacja o I Ogólnopolskim Kongresie Biur Rachunkowych (PDF)

PROGRAM  KONGRESU (PDF)

Rejestracja www.okbr.targikielce.pl

 

 

}
© 2018 Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Kielcach. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka plików cookies | Regulamin Polityka RODO