Strona główna img Aktualności img DZIEŃ KSIĘGOWEGO

DZIEŃ KSIĘGOWEGO

Oddział Okręgowy w Kielcach Stowarzyszenia Księgowych w Polsce w dniu 14 czerwca 2019 roku uroczyście obchodził DZIEŃ KSIĘGOWEGO. W spotkaniu zorganizowanym z tej okazji w Korzecku uczestniczyło ponad 70 osób związanych z naszą Organizacją a przede wszystkim: członkowie zwyczajni, przedstawiciele członków wspierających, nowe i stare władze Oddziału  a także sponsorzy konkursów i zaproszeni goście.

W imieniu Zarządu Oddziału Okręgowego w Kielcach uroczystego otwarcia spotkania dokonała Pani Halina Gąsior-Mikulska – prezes Zarządu, która wręczyła zasłużonym działaczom Stowarzyszenia honorowe odznaki (srebrną i złotą) „Zasłużony w rozwoju Stowarzyszenia Księgowych w Polsce”.

Najważniejsze wyróżnienie przyznawane przez Stowarzyszenie, a więc złotą z diamentem odznakę honorową wręczono Pani Urszuli Szczukiewicz, która niestrudzenie od wielu lat z zaangażowaniem i pasją udziela się w Stowarzyszeniu.

Piękna pogoda, urocze miejsce spotkania (Europejskie Centrum Edukacji Geologicznej) oraz wspaniała atmosfera uroczystości sprawiły, że tegoroczny DZIEŃ KSIĘGOWEGO na długo zostanie w pamięci jego uczestników.
}
© 2019 Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Kielcach. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka plików cookies | Regulamin Polityka RODO